.

.

Традиционална област килим ориентална сива, дневна соба од јаглен лесна за чистење

Традиционална област килим ориентална сива, дневна соба од јаглен лесна за чистење

DEN 735.52
Износ

Овој килим за цветна ориентална област поставува стандард во традиционалниот DCOR. Ажурирано со денешните модни бои додека останувате верни на своето наследство. Машина за напојување направена од полипропилен предиво на јута поддржувајќи се за значително чувство. Луксузен поглед на цената на вредноста што работи со кој било буџет. Вакуум на поставување на висок куп; Место чисто со вода кога е потребно. Не бели. Традиционален килим од 5x8 област (5'3 '' x 7'3 '') Ориентална сива, дневна соба од јаглен лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сива сенка и акценти на јаглен. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

R

Им се допаѓа и на купувачите