.

.

Машка обична цврста тенок тенок џеб џеб stand јака со долг ракав јакна

Машка обична цврста тенок тенок џеб џеб stand јака со долг ракав јакна

DEN 2.33
Износ

Машка обична цврста тенок тенок џеб -патент stand јака со долг ракав јакна е идеален за дружење, колеџ, спорт, екскурзии, активност на отворено. Меко, доволно густо руно што ве одржува топло и удобно во сите денови. Изградете го вашиот паметен обичен стил со обични панталони и патики. Затворање на патент Четири предни џебови стојат јака, плетени детали со долги ракави, руно јакна. Декор на копчето, лента со јака, плетени детали што ја прават оваа јакна да не е здодевна. Два џеб на градите Зачувајте ја вашата припадност, два наклони џебови ја одржуваат и вашата топлина на рацете. Ве молиме, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина (во инчи) Меѓународна големина - Големина на САД градите ширина на рамото- 36 - 36 - 16 3/4m 38 - 38 - 17 1/4m 40 - 40 - 17 3/4 L 42 - 42 - 18 1/4 l 44 - 44 - 18 3/4.

R

Им се допаѓа и на купувачите