.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара Плус големина собрани џемпер за ракав

Фармерки со Софија од Софија Вергара Плус големина собрани џемпер за ракав

DEN 1.67
Износ

Драматично, без да бидат над врвот .. Овие ракави за мафини се во право да го одржуваат вашиот обичен стил на тренд. Собраниот џемпер на ракав на Софија Вергара е оној што мора да изгледа дека секоја девојка му треба оваа сезона. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : teatral, pero sin exagerar .. estas mangas abombadas син Justo lo que necesitas para mantener tu estilo casual a la moda. El Suéter con manga fruncida de sofia vergara te da ese изгледа llamativo que toda chica necesita para esta temporada. Ексклузивен en. Материјал : 100% вискоза/100% вискоза. Грижа : Машинска миење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Артикуло увоз. Fit : Полу-опремена/ Тале Семиавдедо. Тежина : Лесен/ пезос Лигеро. Деколте : Ребреста лажичка на вратот/ ескоте Redondo Acanalado. Затворање : Стил на пуловер/ Естило Пуливер. Ракави : Долги ракави на ракави со треперење на рамената/ Манга Ларга Абомбада Кон Фрунче и Лос Хемброс. Ockебови : Ниту еден/ грев болилос. Карактеристики : Ребреста полите/ Добладило Аканаладо. Womenенски плус големина џемпер за ракав од ракав од фармерки со Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите