.

.

Расел момчиња активни технолошки панталони, големини 4- & хаски

Расел момчиња активни технолошки панталони, големини 4- & хаски

DEN 224.00
Износ

Овој технолошки руно Расел џогер е дизајниран за активно и удобно чувство. Со неколку надворешни џебови за складирање на предмети, овие џогери имаат DRI-Power 360 и својствата за влага за влага помагаат да се одржи ладно и суво. Овие џогери се совршени за неговите секојдневни активности со меко, технолошко руно ткаенина. Нема да жалам што ја додадовте оваа ставка во неговиот плакар! Материјал : 55% рециклиран полиестер/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : jogger нога. Затворање : Повлечен стил со quакард еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Надворешните џебови држат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Заврши од руно; Dri-Power 360 Wicking Wicking Highture помага да се одржи ладно и суво; рефлексивни топлински места; логото на логото. Технолошки панталони за момчиња од Расел.

R

Им се допаѓа и на купувачите