.

.

Едноставно Дејзи Вител на сезоната геометриски во розова торба за перење алишта

Едноставно Дејзи Вител на сезоната геометриски во розова торба за перење алишта

DEN 1.00
Износ

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со вртлог на сезоната геометриска торба за перење алишта од нашата колекција за одмор. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера со овие зачудувачки дизајни за да ве натераат да се чувствувате весели и светли. Едноставно Дејзи Вител на сезоната Геометриски 18 x 29 инчи розова торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

R

Им се допаѓа и на купувачите