.

.

Skените на Skeachers Sports D'lites Нова патување со чипка за атлетска патики, широка ширина на располагање

Skените на Skeachers Sports D'lites Нова патување со чипка за атлетска патики, широка ширина на располагање

DEN 479.68
Износ

Направете прв чекор кон класичен спортски стил и надградена удобност со Skechers D'Ilites - Нов пат за патување. Нежните кожа од Трубак, велур и мешавина од ткаенина горната во чипка спортска обична патика со акценти за шиење и преклопување. Нежните спортски Требук кожа горниот дел. Меки велур се преклопуваат на пети, страни и потпетици. Страна од ткаенина за ладење и панели за јаки за вентилација. Залепете спортски атлетски тренинг и дизајн на патики за одење. Акценти за шиење. Синтетичко работење во боја на контраст. Лого на страната. Чипка напред. Истегнете го еластичниот панел предниот дизајн. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Шок апсорбира мида. Подготвена јака и јазик. Флексибилна надлежна гума на влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите