.

.

Мачхрус горниот отскок на Трамполин Супер пролетен капак - Безбедносна подлога, вклопува во рамки на Трамон Трамон - Зелена

Мачхрус горниот отскок на Трамполин Супер пролетен капак - Безбедносна подлога, вклопува во рамки на Трамон Трамон - Зелена

DEN 2.00
Износ

Донесете забава за бие во вашиот двор со пролетното покритие на брануваа на горниот отскок на Махрус. Нашата супериорна квалитетна премиум PP Mesh Trampoline Security Pad е тестирана како УВ и отпорна на вода. Ви нуди безбедна и долготрајна забавна инвестиција. Подлогата за безбедност на брануваа на брануваа на Махрус е мора да мора да се обезбеди безбедност на вашето семејство. Нашата пролетна обвивка од брануваа гарантира дека вие и вашето семејство не добивате пилиња и стружења. Подлогата за безбедност на брануваа на горниот отскок, го штити скокачот од паѓање на челичната рамка или да се повреди од изворите. Willе уживате во многу години безбедна забава на вашата нова брануваа без никакви грижи. Нашата подлога за безбедност на брануваа е супер безбедна за употреба и е совршено компатибилна со брануваа од која било друга марка со иста големина. ЕПЕ на 1/2 "Дебелина на пена за безбедност, обезбедува апсолутна безбедност за вашите деца. Сега можете да комбинирате многу забава со многу здравствени придобивки. Пролетната обвивка на горниот отскокнување на Махрус обезбедува огромна безбедност за време на скокање за контролирано и реагирачко искуство со скокање. Ајде Излезете и играјте! Безбедност и компатибилност : Подобрете ја безбедноста на вашата брануваа со нашите врвни врвни квалитетни пролет на брануваа. Издржлив квалитет : Нашата пролетна обвивка од брануваа има УВ отпорен, ладно време отпорна на пукнатина, која нуди издржливост и отпорност на губење на формата, апсорбирање вода и обезбедување на безбедност и спречување на абење и солза во исто време. Лесен и преносен : наша наша Безбедносната подлога на брануваа е лесна, и лесна за носење наоколу . Информации за големината : Нашата пролетна обвивка од брануваа е составена од 310 G PVC на врвот, а130g PE на дното, и има 1/2 "дебелина на пена EPE обезбедува безбедна и долготрајна Искуство за скокање за вас и вашето семејство. Доаѓа со еластични ленти со S-куки за тесен зафат на рамката на брануваа . Лесна инсталација : Нашата супериорна квалитетна подлога за брануваа бара само неколку раце да бидат инсталирани без напор за многу краток временски период. Нашата подлога за безбедност на брануваа има дупки на надворешната размавта на подлогата за да ги стави нозете на брануваа низ неа.

R

Им се допаѓа и на купувачите