.

.

Garanimals Baby & Toddler Boys Microfleece Pants, големини 12M-5T

Garanimals Baby & Toddler Boys Microfleece Pants, големини 12M-5T

DEN 2.33
Износ

Пријатната скратеност е тука со овие панталони за влечење од garanimals во мек дизајн на микрофлецен. Овие панталони за вашето бебе или момче за дете го комплетираат неговиот изглед дали дреме дома или игра со семејството и пријателите. Запомнете : панталоните на овие момчиња се панталони со неговите омилени гаранимали и врвови за да се мешаат и да се совпаѓаат! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Fit jogger одговара. Затворање : стил на влечење; Врза за влечење. Ockебови : Предни џебови. Карактеристики : Заврши од руно. Панталони со бебиња и мали деца, кои се повлекуваат панталони од гаранимали.

R

Им се допаѓа и на купувачите