.

.

Одлична вредност ананас сок, Флорит Оз

Одлична вредност ананас сок, Флорит Оз

DEN 2.33
Износ

Сок од ананас од концентрат со додадена состојка наyojey вкусен вкус на агруми со голема вредност 100% сок од ананас во кое било време од денот. Овој сок од ананас е природно сладок пијалок што е одличен избор за појадок, или помеѓу оброците кога ви треба вкусна закуска. Комбинирајте го сокот со други овошја за пијалак што е преполно со хранливи материи и вкус. Измешајте со пенлива вода за меурчиња што се освежуваат во врел ден, па дури и во зима кога го сакате вкусот на тропските предели. Секоја порција има препорачана дневна вредност на витамин Ц за да ви помогне да земете важна хранлива материја и доаѓа во шише со унца од 64 флуиди, така што ќе имате многу при рака дома или на работа. Одлична вредност 100% сок од ананас ќе ви даде вкус на лето во кое било време од годината. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Од концентрат. Одличен извор на витамин Ц. 130 калории по порција. Фрижидер по отворањето. 64fl мл по шише.

R

Им се допаѓа и на купувачите