.

.

Луксузна фрлање перница во сиви тонови 26in 26in

Луксузна фрлање перница во сиви тонови 26in 26in

DEN 1.67
Износ

Ehance вашиот дом за дома со додавање на допир на елеганција со оваа дизајнерска перница за фрлање во сиви тонови. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од полиестер. *Бои : сива *ткаенина Потекло : Кина. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% полиестер *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I луксузен фрлање перница во сиви тонови 26in x 26in.

R

Им се допаѓа и на купувачите