.

.

Избор на родител Избор пеперутка опремени чаршафи, брои

Избор на родител Избор пеперутка опремени чаршафи, брои

DEN 221.76
Износ

Помогнете му на вашето дете да има мирен ноќен сон со изборот на родителска пеперутка опремена со креветчиња за креветчиња. Овие чаршафи се 100% памук, 200 броење на конец, машинска миење и се меки на допир против нежната кожа на вашето бебе. Сетот доаѓа со два вградени чаршафи за креветчиња : едниот цврст розов лист, а другиот со симпатична шема на пеперутки и цвеќиња. Овие листови ја носат етикетата OEKO-Tex® Standard 100 за да обезбедат овој висококвалитетен производ е ослободен од штетни материи. Без разлика дали го барате најдобриот избор за вашата расадник, или во потрага по идеален подарок за туш за бебиња, изборот на родител, опремени чаршафи за креветчиња, се идеални за вашиот мал сакан. Цена што нема да го поттикне вашиот буџет преку работ. Ние нудиме сè што ви треба од време на бања во кревет и секој пат помеѓу, сеопфатно со висок квалитет што го знаеме вашето малечко. Изборот на родител е погодно достапен преку Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате, да заштедите пари и да живеете подобро. 200 броење на нишки. Машина за перење. Симпатична лист за печатење на пеперутка и координирање на цврст розов лист. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран. Одговара на душек за креветчиња 28in x 52in. 2 опремени чаршафи.

R

Им се допаѓа и на купувачите