.

.

Филаделфија Флаери NHL Gaming Chop Pro Pro

Филаделфија Флаери NHL Gaming Chop Pro Pro

DEN 2.67
Износ

Filadelphia Flyers NHL Gaming Chop 100 Pro ве потопува во вашата омилена видео игра, музика или филм, додека ви овозможува да го прикажете логото на вашите флаери! Базата на пиедестал го носи искуството од нивото на подот и очите со вашиот екран, создавајќи подобри искуства за тинејџери и возрасни. Столот вклучува вградени звучници за стерео слушалки со Bluetooth и Bass Shaker, механизам за лулка и приклучок за поддршка на системи за медиуми, домашно кино или видео игри. Столот за игри е совршен и за случајни и за хардкор гејмери ​​и обезбедува часови на удобно гледање. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Филаделфија Флаери NHL Гејминг Чаир 100 Про.

R

Им се допаѓа и на купувачите