.

.

Calbags Classic отпечатоци торба со дуфели, грчки клуч сиво бело

Calbags Classic отпечатоци торба со дуфели, грчки клуч сиво бело

DEN 0.67
Износ

Оваа торба за грабнување и одење ви дава структурирана форма и живописен надворешен режим за да одговара на вашиот животен стил и да ја искажете вашата личност. Се одликува со одвојлива и прилагодлива лента за рамо, две рачки за носење, две предни џебови од патент, две странични џебови од патент, отворање на врвен патент и задна лента што се лизга над рачката на багажот. Модерни и функционални со 2 предни џебови со патенти и 2 странични џебови. Совршена големина за викендите далеку, салата и јога или носење на авионот. Има 2 рачки за носење и задна лента што се лизга над рачката на багажот. Ги исполнува барањата за големина на носење - прилагодлива лента за рамо. Димензии : 19 "L x 10" W x 12 "H - 2 lb.

R

Им се допаѓа и на купувачите