.

.

Раскошен домашен кујнски остров со решетка за зачини и кабинет за складирање - тркалачка количка со фиоки

Раскошен домашен кујнски остров со решетка за зачини и кабинет за складирање - тркалачка количка со фиоки

DEN 2.00
Износ

Без разлика дали сакате да додадете малку подвижен контра простор во вашата кујна или ви е потребна организација за оставата, чајната кујна, кујнскиот остров со Spice Rack By Lavish Home е практичен и стилски избор, нудејќи изобилство складирање со компактен отпечаток. Оваа тркалачка количка се одликува со решетката за зачини, шипката за крпи и две затворени ормани со прилагодливи полици за складирање надвор од видот. Чистата бела база и дабовиот изглед на врвот на оваа тркалачка количка добро со модерен декор на фармата и е исто толку издржлива колку што е стилска. Оваа цврста кујна количка се одликува со вртливите тркала и врвна полица со капацитет на тежина од 100 bs - совршена за складирање на мали уреди како микробранова или миксер за стоење, или можете да го користите дополнителниот контра простор како кафе станица или работна површина. Важно : Лавиш Дом е посветен на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на сите наши производи. Забелешка : Ова е ексклузивен производ на раскошен дом и само ормани за складирање на кујна од страна на Лавиш Дом, се гарантира дека се оригинални. Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Лавиш Дом е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Количка за тркалање кујна - без разлика дали треба да додадете подвижен контра простор во вашата кујна или барате решение за организација на оставата, овој остров на кујната е практичен и стилски избор, нудејќи изобилство на складирање на тркала за вртење . Паметно складирање - Организацијата за кујна е А А. Ветре со оваа количка, која вклучува удобен решетка за зачини, шипка за пешкир и две затворени ормани со прилагодливи полици за складирање надвор од видот за сите ваши разни додатоци во кујната . Модерен стил на фарма-чистата бела база и дабов изглед Завршувањето на врвот на оваа стилска тркалачка количка ќе се спари добро со модерниот декор на фармата. Цврст дизајн - овој кујнски кабинет е издржлив колку што е стилски. Врвната полица има капацитет за тежина од 100 фунти, што е доволно цврсто за складирање на тешки мали уреди како микробранова печка или миксер за стоење . Детали за производот - Материјали : гума од дрво со фурнир хартија. Димензии : (л) 36,75 ”x (w) 15,5 x (ч) 35,25”; Фиока : (л) 13,5 ”x (w) 11,25” x (h) 3,5 ”; Spice Rack : (l) 11 ”x (w) 4,75” x (h) 6 ”. Капацитет на врвен полица : 100 bs. Боја : Бела.

R

Им се допаѓа и на купувачите