.

.

Без граници на сандалите за слајдови на жени

Без граници на сандалите за слајдови на жени

DEN 493.44
Износ

Нема граници со крцкање сандали за слајдови за жени без напор комбинираат удобност и мода. Мекиот, поставен дизајн и удобниот сандал со нога е совршен како вашите нови, секојдневни сандали. Подготвени топло време, овие сандали на жените се лесни за прошетка во тоа што има гумено дно за влечење. Излезете во стил каде и да одите! Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; Поливинил хлорид од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање за лесно вклучување. Карактеристики : Отворен пети; мулти-сноп дизајн; Подготвена удобност; перниче, длабоко стапало. Slide Criss-Cross Slide Sandals од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите