.

.

Менки за мачки во Балтимор Ориолес

Менки за мачки во Балтимор Ориолес

DEN 239.68
Износ

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко. Овие мажови тимски затнувања постигнуваат големи поени за удобност и погодност со нивниот лесен, вклучен дизајн и детали за детали за логото. Совршен за ден на играта и пошироко - одете тим! Материјал : 100% поливинил хлорид. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : тркалезна пети; зафатена од надворешната страна; тимски дизајн; Пространа и удобно вклопување. Машки Балтимор Ориолес се затнува од Фоко.

R

Им се допаѓа и на купувачите