.

.

Атлетски дела женски атлетизме го плетеа капри

Атлетски дела женски атлетизме го плетеа капри

DEN 319.68
Износ

Овој пар атлетски работи Activeенски активен плетенка Каприс ќе направи одличен додаток на вашата колекција Activewear. Направени од мека, но издржлива мешавина од памук со плетена конструкција, овие каприс можат да се носат во салата, да се чуваат или кога едноставно се дружат низ куќата. Широката покриена еластична лента за половината со рамен влечење обезбедува безбедно вклопување без да ги ограничите вашите движења. Двете предни џебови се одлични за држење на вашиот телефон додека работите надвор или да ги одржувате рацете топли додека не сте во функција. Овие активни Каприс се одлични со удобна мета и патики. Достапно во разновидни бои за повеќе можности за спарување. Атлетски работи Activeенски активен плетен капри : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Panенски панталони. Капри стил. Плетена конструкција. Широк покриена еластична лента за половината со рамен влечење. Две предни џебови. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите