.

.

Супер слаби фармерки на девојчињата на Леви, големини со 4-16

Супер слаби фармерки на девојчињата на Леви, големини со 4-16

DEN 303.68
Износ

710 супер слаби фармерки на Леви се секојдневен вид пар. Направено од мек и истегнат тексас кој добро се движи со кидо и парови со графички маички и дуксери. Затегната тексас ткаенина. Среден пораст одговара. Тенок се вклопува низ бутот. Слаба нога. Традиционален 5 џеб. Прилагодлива лента за половината. Ципер лета. Затворање на куки и шипки на големини 4-6x. Предно затворање на копчето на големини 7-16 . 68% памук/28% полиестер/2% вискоза/1% еластан. Машинско миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите