.

.

Надувување живописно обоен bookвезден базен за внатрешна цевка прстен плови

Надувување живописно обоен bookвезден базен за внатрешна цевка прстен плови

DEN 2.67
Износ

Време е да ги подготвиме малите за летото. Вашиот ангел ќе сака да се опушти во стил со шарената шема на starвездите. Одлично за максимална релаксација во затворен или отворен базен. Карактеристики на производот : Детска надувување на внатрешната цевка на надувувањето животно обоен светла designвезда дизајн над бела основна кружна плови е транспарентен чиста боја плови е брз и лесен за вклучување и исклучување на надувување е конструиран од 7,2-мерач винил за деца на возраст од 5-10 години ова ова не е уред за спасување - секогаш чувајте ги децата на повидок во брз и лесен дострел кога се во вода со вас Димензии : 24 "Дијаметар (дефленирани) Материјал (и) : Винил Белешка : Бродови рамни и не доаѓаат надуени живописно обоени Класична внатрешна цевка Децата лебдат. Бела основа со живописно обоен дизајн на starвезди. Кружниот плови е брз и лесен за вклучување и исклучување.

R

Им се допаѓа и на купувачите