.

.

Редовни фармерки на момчињата за деца на Леви, со големина 2T-4T

Редовни фармерки на момчињата за деца на Леви, со големина 2T-4T

DEN 255.68
Износ

Модерното основно на Леви, 502 редовните фармерки за вклопување во форма се дизајнирани за разноврсно абење. Класичниот, конструиран тексас има вистинска количина на истегнување за секојдневно носење. Овој удобен пар има опуштено, пространо вклопување низ бутот што се спушта по ногата до прилагодена завршница. 502 фармерките на Леви се класичен заделка за секој ден што се стеснува од коленото до глуждот. Мекиот, истегнат, структуриран тексас се чувствува совршено и удобно од денот 1. 502 -те седат на природниот половината, се вклопуваат во пространа низ колкот и бутот и малку тапини од коленото до глуждот за прилагодена завршница. Класични карактеристики на фармерки : Традиционален дизајн на 5 џеб, јамки за појас, внатрешна прилагодлива лента за половината за растечко вклопување, летање со патент, големи димензии на деца со 8-20 имаат затворање на предното копче, помалите детски големини имаат затворање на кука и бар.

R

Им се допаѓа и на купувачите