.

.

Stuple Industries Calathea ant jar Апстрактна мебел со лента за чаршав, 30, дизајн од Нан

Stuple Industries Calathea ant jar Апстрактна мебел со лента за чаршав, 30, дизајн од Нан

DEN 207.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Лист; Растение во саксија; Тегла; Вазна; Грнчарство; Храна; Цвеќе; Цвет; Платкач ;. Дизајн од Нан.

R

Им се допаѓа и на купувачите