.

.

Sulpell Industries ABC на само -грижа за само -грижа за возрасни Азбука за азбука на wallидна уметност од igиџи Луиз, 16 20

Sulpell Industries ABC на само -грижа за само -грижа за возрасни Азбука за азбука на wallидна уметност од igиџи Луиз, 16 20

DEN 1.33
Износ

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата врамена giclee текстурирана wallидна уметност. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од igиџи Луиз.

R

Им се допаѓа и на купувачите