.

.

Без граници плус големината на јуниорите со големина на цвеќиња со кратки ракави

Без граници плус големината на јуниорите со големина на цвеќиња со кратки ракави

DEN 320.00
Износ

Слатка се среќава со секси без граници со фустан. Лесен додаток на вашата гардероба, овој разноврсен стил изгледа одлично случајно или облечен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Должина на коленото. Квадратно деколте; Облека за тело. Кратки ракави за мафини. Ширед БОДИЦЕ; искривени страни со врски. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Рушен цветен фустан за плус големина јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите