.

.

Chantelle Classeенски широка ширина класичен елегантен трендовски удобност за удобност пумпа за фустан од злато 5

Chantelle Classeенски широка ширина класичен елегантен трендовски удобност за удобност пумпа за фустан од злато 5

DEN 598.56
Износ

Пумпите за ширина на ширина на ширина на ширина на ширина, мора да има за секоја гардероба. Овие дами 2 "Чевли со средна потпетица имаат дизајниран горен со перничена манџа која изгледа извонредно и дава утеха во текот на денот. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни гумени материјали за максимален зафат на површината за да даде поддршка кога ќе убиете кој било поглед со лизгање Во овие чевли. и приоритетна испорака на сите производи. Глобус. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, перцер, нејасна и цвеќиња) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Синтетички. 2 "средна потпетица. Дизајнирана горната. Публиката за усогласеност. Гума ѓон.

R

Им се допаѓа и на купувачите