.

.

Rawlings NCAA 10 '10' Straight Canopy Canopy, Arizona State Sun Devils

Rawlings NCAA 10 '10' Straight Canopy Canopy, Arizona State Sun Devils

DEN 1919.84
Износ

Покажете ја гордоста на вашиот тим на следниот настан или забавата на задната врата со крошна на Раулингс Аризона Сонце ѓаволи 10 'x 10'. Одликувајќи се со два логоа на тимот, тој нуди 81 квадратни метри сенка и е дизајниран да биде лесен и отпорен на вода. Покрај тоа што е обложена со заштита од UPF 50, оваа крошна од челична рамка доаѓа со торба за носење лого со тркала за лесен транспорт. Rawlings Arizona State Sun Devils 10 'x 10' Canopy на права нозе : 10 'x 10' обложена челична рамка. Лесно поставување 2 лица. 2 тимски логоа. Тимско лого носат торба со тркала. 81 квадратни метри од сенка. Кронопијата со права нозе е отпорна на мала тежина и вода. UPF 50 плус заштита од ткаенина сонце.

R

Им се допаѓа и на купувачите