.

.

Luxe luxe luxe влечење на глуждот панталони

Luxe luxe luxe влечење на глуждот панталони

DEN 287.68
Износ

Овој Lei Junior Putl -On Denkle Pant е толку лесен за носење - тоа е елегантна, истегната и толку разноврсна. Може да се носи со чизми, чизми, потпетици или патики! Theseе ги сакате овие панталони толку многу, ние се осмелуваме да пробате и да купите само една боја. Достапно во две миења на тексас и четири одлични плетени бои. Леи. Истегнете тексас. 66% памук / 33% полиестер / 1% спандекс. Повлечено тело. Пан на глуждот. Јамки на појас. Faux предни џебови. Употребливи џебови на грбот.

R

Им се допаѓа и на купувачите