.

.

Пионерската жена Mazie 8 8 Керамички црвен плоштад сад за печење

Пионерската жена Mazie 8 8 Керамички црвен плоштад сад за печење

DEN 223.68
Износ

Плоштадот на пченка од пионерска пченка е стилски начин да ја сервирате вашата вкусна рерна до готвењето на маса. Направено од трајно каменување, овој пекари од 1,9 кварта е микробранова, машина за миење садови и безбедна рерна (до 450 F). Одликувајќи се со живописни бои и цветни обрасци, овој пекар е совршен за подготовка на многу јадења и ќе изгледа исто толку добро како и централниот дел на секоја маса. Колку што е практично, како што е шармантно, вграденото во рачки ви овозможува лесно да ги сервирате оброците за наводнување на устата и да помогнете да се направи чистење ветре. Бидете сигурни да ја направите пионерската жена пченка плоштад пекар, најновиот додаток на вас, колекцијата на кујната Pioneer Woman. Запознајте го Ри Драмонд е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните мрежи и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој го започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја натераа да се одат за сите работи да готват и да се забавуваат. Совршено за печење и сервирање на вкусни оброци со табели со печка на пријателите и семејството. 1,9-квартен квадрат Бејкер. Шарени украси донесуваат гроздобер стил на вашата маса. Вградени рачки за лесно и удобно носење. Карактеристики на дизајни за потписи на REE. Лесно се совпаѓа со други предмети во колекцијата Pioneer Woman. Направено од трајно каменување. Машина за миење садови, микробранова и печка безбедна до 450 F.

R

Им се допаѓа и на купувачите