.

.

Шарена ткаени врвови на Babydoll, капакот на пелена и лентата за глава, постави

Шарена ткаени врвови на Babydoll, капакот на пелена и лентата за глава, постави

DEN 2.33
Износ

Оваа чудо нација бебе девојчиња шарени ткаени врвови на Babydoll, капакот на пелена и лентата за глава 3 парчиња сет е одличен додаток за секоја гардероба за мали девојчиња! Имањето на лента за појавување додава сладок допир на облеката! Облеката е направена во прекрасен ткаен памук со златни ленти од Лурекс. На врвот има симпатичен раб на рафли, летаат назад, пом пом трим на јаремот и еластична грб за лесно да ја повлечат главата на бебето. Блумерот има преголем грб лак, рафли на отворите на нозете и еластична половината. И горниот и цветачот се целосно наредени. Лентата за глава има еластичен грб и пом -трим на лакот. Секое парче е многу меко и удобно на телото на вашето бебе. Супер мека и удобна; Лак лента за лак со трим на Пом Пом; Еластична на задниот дел од лентата за глава, задниот дел од врвот и половината; Целосно наредени.

R

Им се допаѓа и на купувачите