.

.

Бесплатно собрание на женско ниво на замав фустан

Бесплатно собрание на женско ниво на замав фустан

DEN 335.68
Износ

Разиграниот, но сепак полиран .. Облеката за замав на слободното склопување го погодува совршениот баланс. Спарете го со чизми за чизми за трендовски ажурирање или мала пета за повеќе изглед на резолуција. Исклучиво на. Материјал : 100% BCI памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Силуета за замав; 26,75 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со блусон со должина на лактот со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со копче за копчиња; Ниво на здолниште; нелиран. Облечен фустан од замав на жените од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите