.

.

Главни ултра меки високо квалитетни возрасни тинејџерски микрофибер перници сет, крал, морнарица гео, парче

Главни ултра меки високо квалитетни возрасни тинејџерски микрофибер перници сет, крал, морнарица гео, парче

DEN 1.00
Износ

Микрофибер Кинг перница Постави : 100% мек полиестерски микрофиберлинг бесплатно, отпорен на бензоил пероксид и пријателски за белило, мек, мек, дишејќи текстурахин, миење на текстурахин, и е направен во зелена сертифицирана микрофибер Кинг перница. Две кралски перници (20 "x40"). Мека : Мека, дише текстура. Луксуз : луксузен материјал, кул и удобен. Лесна грижа : Машински пеење и отпорни на брчки. Пријателски за белило. Отпорен на бензолил пероксид. Одржливо : Oeko-Tex Standard 100 и направен во зелена сертифицирана.

R

Им се допаѓа и на купувачите