.

.

Тајни богатства женски и женски плус резервоар и сет на пижами Капри Пант

Тајни богатства женски и женски плус резервоар и сет на пижами Капри Пант

DEN 2.00
Износ

Подготвен ден за дневна соба-оваа супер мека пижама поставена од тајни богатства има лесна силуета со пријатни панталони со капри за да можете да го однесете денот во оптимална удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. дво-парчен сет за пижами вклучува : панталони со кратки ракави и капри панталони. ТЕНК ГОДИНА : Тркалезен врат; опуштена силуета; без ракави; Контрастна трим. Капри панталони : еластична половината; Врза за влечење; двојни странични џебови; широка нога. 95% рајон/ 5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталони од пижама капри поставени за жени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите