.

.

Мармонт Хил измијте и испрскајте го тоалетот, 12 24

Мармонт Хил измијте и испрскајте го тоалетот, 12 24

DEN 1.67
Износ

Ова миење и испрскајте го тоалетот Диптих е симпатичен сет на калиграфија од два и е совршен потсетник за манири за бања, миење и испирање, за деца и можеби некои заборавни возрасни на кои им е потребен потсетник. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. (2) Панели од 12x12. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите