.

.

Подобри домови и градини 25 25 морнарица сина плоштад на отворено перница

Подобри домови и градини 25 25 морнарица сина плоштад на отворено перница

DEN 863.84
Износ

Создадете свој бегство во задниот двор со подобри домови и градини цврста морнарица со сина подот со Enviroguard. Оваа голема перница од подот има 4 грутки за да му даде сопствен изглед. Исто така, вклучува и удобна рачка за да можете да ја преместите вашата перница каде и да ве однесе забавата. Оваа перница за подот мери 25 инчи ширина x 25 in. Должина x 6 in. Висока. Нашата нова ажурирана ткаенина има меко пенкало. Оневозможи третирана, трајна полиестерска ткаенина помага да се обезбеди дополнителна заштита од природни непријатели на отворено како суровите зраци на Сонцето, нечистотијата и водата. Исто така, ги отфрла вообичаените дамки како кечап, сода и вино. Ние користиме 100% полиестерско полнење во рамките на нашата перница за пополнување на подот за да му помогнеме на перницата да ја задржи формата и да одржува долготрајна удобност. Оваа привлечна подобри домови и градини затегнати подни перничиња ќе направат одличен додаток на вашиот внатрешен двор! Подобри домови и градини Цврста морнарица 25 ин. Плоштад на отворено перница : Димензии : 25 "W x 25" L x 6 "H. Рачка за лесно носење. Enviroguard-третирана, издржлива, 100 проценти од полиестерска ткаенина на отворено што штити од вообичаени дамки на отворено . Одликувајќи се со нова ткаенина на Полисофт со меко чувство на рака. УВ-третирано за да се спротивстави на згаснување. Третманот со ткаенини штити од вода. Исполнет со 100% полифил за да помогне во задржувањето на обликот и да се одржи долготрајната удобност. 3-годишна гаранција со ограничена ткаенина. Лесно се чисти со сапун и Вода. Наменета за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме да го донесеме во затворено кога врне или кога не се користи за да го зачува својот животен век. Координирачки предмети на располагање.

R

Им се допаѓа и на купувачите