.

.

Колекцијата за колекција на декор „Ступел дома“, сино потресено гроздобер авиони дијаграм дијаграм супер платно wallидна уметност

Колекцијата за колекција на декор „Ступел дома“, сино потресено гроздобер авиони дијаграм дијаграм супер платно wallидна уметност

DEN 3.33
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите