.

.

Моменти на ovingубов со породилно водечка дама доилки до бебиња со целосен пакет со прашка, стил L317

Моменти на ovingубов со породилно водечка дама доилки до бебиња со целосен пакет со прашка, стил L317

DEN 1.33
Износ

Нашата мека и слатка 2 пакувачка медицинска сестра Ками е мода неопходна за мајки кои дојат! Дизајниран да додаде малку неопходен пламен во вашата медицинска гардероба, таа е обликувана со империја за половината за стилски, удобно вклопување. Уживајте во деликатното деколте на чипка и облечете го самостојно или под омилената јакна или џемпер! Женствено и ласкаво, има лесни спојки со една рака и внатрешен градник за поддршка за поддршка и скромност. За дополнително олеснување на медицинската сестра, облечете го додека ги користите нашите влошки за lубовни моменти и уживајте во еден ден полн со сува, удобна удобност! Lookе изгледате прекрасно со тоа што ќе го спарите со хеланки, јога панталони или омилени фармерки. Во секој случај, оваа медицинска сестра со должина на колкот е совршен избор за каква било активност, без разлика дали е за пријатна ден да се опуштите со вашето малечко или романтична ноќ надвор со вашиот хоби! Momentsубовни моменти со водечка дама за породилно доилче за доилки, 2-пакет цел ден удобност. Стилска империја за половината. Деликатно деколте на чипка. Лесна едната рака за доилки. Поддршка изградена во градник на полица.

R

Им се допаѓа и на купувачите