.

.

Замена на активирачот на активирачот на Altus Automotive Power Liftgate за Mercedes-Benz ML 2015-2013

Замена на активирачот на активирачот на Altus Automotive Power Liftgate за Mercedes-Benz ML 2015-2013

DEN 421.12
Износ

Натпревари или го надминува оригиналниот дизајн на ОЕ. Инструкции за лесно инсталирање - DIY. Материјалите со висока јачина спречуваат корозија и го намалуваат упад на прашина. Сите единици циклус тестирани за да обезбедат квалитет и перформанси. Ограничена гаранција за живот. Замена за : Land Rover Range Rover Sport 2013-2010, Range Rover Sport 2013-2010. Референца : PG5019. Автомобилските производи Altus се поддржани со ограничена гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите