.

.

Firstime & Co. Темно сребро Гудвин wallидна полица, индустриска, старост, правоаголна, метал, 5. во

Firstime & Co. Темно сребро Гудвин wallидна полица, индустриска, старост, правоаголна, метал, 5. во

DEN 1439.84
Износ

Решенијата за складирање не само што треба да бидат функционални, туку и модерни. Те слушаме. Допирот на фармата на нашата полица за прикажување на First Me & Co. Gunmetal Goodwin го прави задолжително за секоја просторија во потреба од стил. Одликувајќи се со 9 одделни нивоа на полици и 11 прегради, ова парче акцент убаво ќе ги прикаже вашите богатства предмети со индустриска вибрација. Пронаоѓањето на вистинската полица за да одговара на вашиот стил никогаш не било полесно благодарение на нашиот широк спектар на решенија за складирање на Firstime & Co. Големината е важна - нашата полица за прикажување на Gunmetal Goodwin има ширина од 30 "висина, 5,5" и 30 "должина што го прави совршена големина за да ги чувате вашите работи во стил. Тоа е во деталите - нашиот правоаголен Firstime & Co. Полката за приказ на Gunmetal Goodwin има старосна темна сребрена завршница и е изработена од железо. Модерно и функционално - Оваа прекрасна полица има 9 одделни нивоа на полици и 11 прегради. Со чиста поставена квадратна силуета и отворени страни за воздушен шарм на фармата, оваа мешавина Беспрекорно со дневна соба, спална соба, бања или кој било декор. Висат таму - оваа полица е дизајнирана да биде обесена на wallидот и вклучува 2 клучни дупки на задниот дел за лесна инсталација. Не е вклучен хардвер што виси. Не е потребно склопување. Индустриски Стил - Без разлика дали се преселувате во нов дом или во потрага по подарок, направете изјава за акцент во која било просторија со стилски и украсно индустриско и фарма куќа од Forlime & Co.

R

Им се допаѓа и на купувачите