.

.

Дерек срце јуниори го издвои предниот фустан од топон

Дерек срце јуниори го издвои предниот фустан од топон

DEN 1.33
Износ

Облечете го најдоброто и почувствувајте го најдоброто во фустанот со подот на копчињата на Дерек срце. Се одликува со ракави за пука, копче надолу, јака од кошула и нивоа дизајн за крајниот стил. Изработен од ветровито памук, овој фустан се чувствува толку добар како што изгледа! Спарете го со тексас јакна и вашите омилени патики за совршена обична облека! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : А-линија; Горе должината на коленото. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : зашилена јака; нивоа на тело; печатење на сите. Ниво на копчето предно поплин фустан за јуниори од Дерек срце.

R

Им се допаѓа и на купувачите