.

.

Девојки за замрзнати мали деца од диско

Девојки за замрзнати мали деца од диско

DEN 351.36
Износ

Облека : Комплетна. Елса од замрзнати ја истакнува оваа симпатична облека од 2 парчиња Дизни за вашето мало девојче! Разиграна и супер симпатична, овој сет на фустани Pinafor е забавен додаток на нејзината гардероба со своите шарени отпечатоци и детали за карактерот. Материјал : Топ : 60% памук/40% полиестер; Pina Fore : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 фустан од пина. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; Флетер ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на Pina Fore : Styling на повлекување; еластична лента за половината за удобност; печатење на сите. © Дизни, сите права се задржани. Дизни замрзната облека за фустани на Елса, поставена за девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите