.

.

Доли женска широка ширина на ширина на пети на пети сјајна метална пумпа сребро 11

Доли женска широка ширина на ширина на пети на пети сјајна метална пумпа сребро 11

DEN 572.48
Износ

Пумпа за фустани со ширина на ширина на девојчиња со цвеќиња, работи совршено со какви било обични или формални настани. Оваа дама средна потпетица чевли со декоративно капаче од пети на rhinestone и надополнување на publeated преклопување на вампир со сјајно ткаенина, создава стил и изглед што го привлекува погледот уникатен, додека сè уште го одржува мејнстримниот тренд. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Ткаенина и полиуретан. 2,5 "само покриена пета. Лизгајте на пумпата. Обезбеден удобност. Гумен ѓон. Квадратен пети.

R

Им се допаѓа и на купувачите