.

.

Количка за месинг бар, Evely и Zoe, злато

Количка за месинг бар, Evely и Zoe, злато

DEN 719.84
Износ

Комбинирајте ја функционалноста и дизајнот на трендот со оваа модерна количка за очи. Нејзините заоблени стаклени полици се компензираат со вашиот избор на неутрални метални завршувања. Рачките и тркалата обезбедуваат лесна подвижност од соба во соба. Не е забавно животно? Повторно наменете го ова парче како кафе станица, мобилна суета или ноќна ноќ! Четири тркала ви овозможуваат да ја донесете забавата насекаде. Рачно изработена завршница се нанесува на челичната рамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите