.

.

& T Apple iPhone SE 256GB, црвена - само надградба

& T Apple iPhone SE 256GB, црвена - само надградба

DEN 2384.00
Износ

Сега, во популарен дизајн со повеќе за loveубов, i Phone SE е најмоќниот 4,7-инчен i Phone досега. 1 Featuring A13 Bionic, најбрзиот чип во паметен телефон, i Phone SE дава неверојатни перформанси во апликации, игри и фотографија. Portreate Mode произведува портрети со квалитет во студиото и нуди шест ефекти на осветлување и паметните HDR од следната генерација, неверојатни детали во моментот и сенките. i Phone SE дури има и кино-квалитетен 4 K видео на седум-инчниот Retina HD дисплеј и сите напредни карактеристики на i OS. Со долг траење на батеријата2 и отпорност на вода, 3 е толку многу од i Phone што го сакате, во не толку голема големина. Искусете мал i Phone со огромни перформанси во i Phone SE.LEGAL1 DISPLAY Големината се мери дијагонално.2 Батетерскиот живот варира според употреба и конфигурација. Видете /батерии за повеќе информации.3iphone SE е прскање, вода и отпорна на прашина и беше тестирано под контролирани лабораториски услови; i Phone SE има рејтинг на IP67 според IEC Standard 60529 (максимална длабочина од 1 метар до 30 минути). Попрска, вода и отпорност на прашина не се трајни услови и отпорот може да се намали како резултат на нормалното абење. Не обидувајте се да наплаќате влажен i Phone; Погледнете во Упатството за корисникот за упатства за чистење и сушење. Течното оштетување што не е опфатено со гаранција.4 QI безжични полначи продадени одделно.Технички спецификации на /i Phone /Споредете за комплетен поставен i Phone SE 256 GB (производ) Црвен : 7-инчен Retina HD Display1. Отпорен на вода и прашина (1 метар до 30 минути, IP67) 3. Широк камера од 12 MP; Режим на портрет, осветлување портрет, контрола на длабочина, паметен HDR следна генерација и 4 K видео. 7 MP предна камера со режим на портрет, осветлување портрет и контрола на длабочина. Допрете ја лична карта за безбедна автентикација и плата на Apple. A13 Бионички чип со нервен мотор од трета генерација. Брзо полнење способно. Безжично полнење4. i OS 13 со Dark Mode, нови алатки за уредување фотографии и видео и нови карактеристики за приватност.

R

Им се допаѓа и на купувачите