.

.

Печатено сликарско печатење во танцување со скелети

Печатено сликарско печатење во танцување со скелети

DEN 242.72
Износ

Овој печатен печатење во танцување со скелети е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Скелет танцувајќи го печатењето на сликарството.

R

Им се допаѓа и на купувачите