.

.

eczipvz Тренингот Хеланки Женски Висок Половината Јога Панталони Стомак Контрола Плен Хеланки Тренингот Трчање Лифт Хулахопки RD2, L

eczipvz Тренингот Хеланки Женски Висок Половината Јога Панталони Стомак Контрола Плен Хеланки Тренингот Трчање Лифт Хулахопки

DEN 271.84
Износ

Женски Јога Панталони Плус Големина Спортски Хулахопки Фитнес Облека Прилагодена Облека Хеланки За Теретана Јога Компресија Панталони За Жениматеријал : Полиестерски спандекс. Што добивате : 1пц Женски Панталони 88% Полиамид, 12% Спандекс. Еластично затворање. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Ве Молиме Запомнете : Бојата Може Малку Да Се Разликува Од Сликата. Удобен Висок Струк : Еластичен Појас Со Широк Струк За Покривање На Папокот. Погоден За Капри, Тренингот, Фитнес. Ултра-Растегливо Вклопување Со супер мек и пријателски за кожата материјал, Хеланките за Вежбање ја отстрануваат влагата.

R

Им се допаѓа и на купувачите