.

.

Рамен Забелешка Картички, 7, Бел Панел, 50 Пакет

Рамен Забелешка Картички, 7, Бел Панел, 50 Пакет

DEN 168.96
Износ

Џем Хартија Празно Забелешка Картички се токму она што ви треба кога ќе треба да се прилагодите писмо, забелешка, ви благодариме картичка, или покана! Овие бели картони се елегантни и едноставни и имаат врежана граница на панелот за допир на елеганција. Тие се со димензии 5 1/8 х 7 инчи, така што совршено се вклопуваат во нашите пликови А7 и обезбедуваат доволно простор за да ви напишат порака. изработени од картон од 80 килограми, тие ќе се чувствуваат густи и луксузни и ќе можете непречено да пишувате на нив. Овие пликови се продаваат во пакувања од 50. Големина : 5 1/8 х 7 инчи Боја : Количина На Бел Панел : 50/Боја на пакување : Бел Панел. Големина : 5,125 х 7 инчи (совршено се Вклопува во плик А7). Количина : 50 Забелешка Картички/пакет. Празно одвнатре за да можете да ја персонализирате сопствената порака. Совршен за Покани, Картички За Одговори, Соопштенија, Белешки За Благодарност, Честитки или Фото Картички!.

R

Им се допаѓа и на купувачите