.

.

Јинмгмхј Закачалка Саксија За Цвеќе Памучно Јаже Држач За Ѕид Внатрешен Декор За Дома Саксии

Јинмгмхј Закачалка Саксија За Цвеќе Памучно Јаже Држач За Ѕид Внатрешен Декор За Дома Саксии

DEN 1.33
Износ

2 ПАРЧИЊА Закачалка За Растенија Саксија За Цвеќе Држач За Ѕидни Јажиња Внатрешен Декор На Домот Карактеристика : 100% сосема нов и висококвалитетен изработен.Рачно изработени од најквалитетно памучно јаже, нашиот држач за растенија макраме е плетен на четири нозе за поддршка на отворен саден сад basket.It дизајниран е имајќи го предвид минималистичкиот стил, нашиот држач за висечки растенија макраме додава софистицираност и елеганција на сите простори како што се вашиот дом/канцеларија/градини.Новата подобрена квалитетна дрвена кука е дизајнирана да поддржува саксии од сите форми и големини, мали и големи,. Вкупната должина е 35-43 инчи.Најдобар начин за украсување на вашиот дом и градина.Костум за градинарски проект, пејзажно градинарство, внатрешна декорација, растително инженерство на канцеларијата, трговски центар, хотел, балкон и градина итн. Спецификации : Тип : Материјал За Закачалка За Растенија : Големина На Памучно јаже : 90см/35,43 Инчи;105см/41,34 Инчи;122см/48,03 Инчи : 90см/70гр;105см/78гр;122см/86г Вклучува : 2 х Закачалка за Растенија (без саксија за цвеќе) 2 ПАРЧИЊА Закачалка За Растенија Цвет Тенџере Памучно Јаже Ѕид држач за растенија Внатрешен Декор На Домот Карактеристика : 100% сосема нов и висококвалитетен изработен.Рачно изработени од најквалитетно памучно јаже, нашиот држач за растенија макраме е плетен на четири нозе за поддршка на отворен саден сад basket.It дизајниран е имајќи го предвид минималистичкиот стил, нашиот држач за висечки растенија макраме додава софистицираност и елеганција на сите простори како што се вашиот дом/канцеларија/градини.Новата подобрена квалитетна дрвена кука е дизајнирана да поддржува саксии од сите форми и големини, мали и големи,. Вкупната должина е 35-43 инчи. Најдобар начин за украсување на вашиот дом и градина.Костум за градинарски проект, пејзажно градинарство, внатрешна декорација, растително инженерство на канцеларијата, трговски центар, хотел, балкон и градина итн. Спецификации : Тип : Материјал За Закачалка За Растенија : Големина На Памучно јаже : 90см/35,43 Инчи;105см/41,34 Инчи;122см/48,03 Инчи : 90см/70гр;105см/78гр;122см/86г Вклучува : 2 х Закачалка за Растенија (без саксија).

R

Им се допаѓа и на купувачите