.

.

Дива Дома 24 Наутички Потресени Завршени Сини Риби Во Облик На Мало Огледало Со Закачалка За Јаже

Дива Дома 24 Наутички Потресени Завршени Сини Риби Во Облик На Мало Огледало Со Закачалка За Јаже

DEN 1.33
Износ

Прикажи го ова на ѕидот на бања и спална соба со вода тема декор. Експрес покажува самољубие со овој уникатен дизајниран облик огледало. Наликува на риба фатена на кука. Подарете ја оваа ставка на секој со љубов кон рибите. Карактеристики : Потресени заврши во сино. Риба во облик на мало огледало . Доаѓа подготвен да висат со закачалка за јаже. Изработени од стакло и метал. Димензии : 24 "H x 0.75" W x 8.5 " L. Материјал (И) : стакло/метална риба во облик на мало огледало во сина потресена завршница. Ова огледало е подготвено да висат со закачалка за јаже. Измерете да бидете високи 24 инчи за 0,75 инчи широки за 8,5 инчи долги.

R

Им се допаѓа и на купувачите