.

.

Сина Премиум Брановидна Пластика Студија Карели Од 12

Сина Премиум Брановидна Пластика Студија Карели Од 12

DEN 2616.00
Износ

Сини Премиум Брановидни Пластични Студиски Карели-Пакет Од 12 Опис : Премиум Брановидни Пластични Студиски Карели се направени од издржлива, лесна брановидна пластика. Цврстата брановидна пластика може да се користи двојно подолго од традиционалните карли за проучување на брановидни хартии. Тие се идеални за зајакнување на социјалното дистанцирање во училницата и можат да дејствуваат како микроб штит бидејќи лесно се чистат и дезинфицираат. Аглите се заоблени што помага во заштитата на децата. Премиум Студија Карели преклопете рамно за лесно складирање и транспорт. Тие се изградени од рециклиран полипропилен и 100% се рециклираат. Идеален за : Спроведување на социјално дистанцирање во училницата, поделба на клупи, дејствување како штит за кивање и создавање простор за тестирање. Студијата Карели мери 18 " х 46,5", со централниот панел со димензии 18 "х 23,5" и секој страничен панел со димензии 18"х 11,5" поединечно. Овој пакет содржи 12, сини брановидни пластични студиски карели.Карактеристики : Помага да се елиминираат одвлекувањето на вниманието, да се обезбеди приватност и да се помогне во намалувањето на бучавата заоблените агли се безбедни за употреба со деца без остри рабови едноставни за чистење, лесно се бришат со марамчиња за дезинфекција И спрејови направени со 100% брановидни пластични набори што може да се рециклираат рамно за лесно складирање име На брендот : Флипсајд Производимодел Бр : 1891-19372-12 Одлично За центри за тестирање. Помогнете да се запре ширењето на бактериите. Лесен за чување.

R

Им се допаѓа и на купувачите