.

.

Бебе Бебе Момчиња Девојки Плетење Комбинезон, Еднобојни Ребрести Долги Ракави Екипажот Вратот Затворање Копче Ромпер

Бебе Бебе Момчиња Девојки Плетење Комбинезон, Еднобојни Ребрести Долги Ракави Екипажот Вратот Затворање Копче Ромпер

DEN 2.00
Износ

Бебе Бебе Плетење Комбинезон, Еднобојна Ребрести Долги Ракави Екипажот Вратот Затворање Копче Ромпер За Момчиња Девојки. Големина шема : . Големина(см)ttttt T. 70 t Должина : t36t Bust : t46tsugget Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Должина : t38t Bust : t48t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90 t Должина : t40t Bust : t50t Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100 t Должина : t42t Bust : t52t Suggest Возраст : t12-18 Месеци. Големина (инч)ttttt t 70t Должина : t14. 17 t Bust : t18. 11 tsugget Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Должина : t14, 96 t Bust : t18, 90 t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90 t Должина : t15, 75 t Bust : t19, 69 t Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100 t Должина : t16, 54 t Bust : t20, 47 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Пол : Девојче/Момче. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Шема : Цврста Боја. Боја : Каки/Кафеава/Сива. Вклучен Пакет. 1 Х Комбинезон . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од мешавина од памук, ткаенина погодна за кожата, пријателска за детската кожа, обезбедувајќи одлична удобност и издржливост. Карактеристики : Пролетен и есенски плетен ромпер, еднобоен изглед, долги ракави, тркалезен врат, копче на рамото, дизајн на долното копче, лесен за ставање и исклучување, едноставен и убав. Бесплатно совпаѓање : едноделната облека може да се совпадне со панталони и палта за да се создаде модерен ефект, а децата ќе добијат повеќе пофалби од другите. Повод : Погоден За секојдневен живот, дом, парк, одмор, тематска забава, плажа, одмор и други прилики. Пакетот вклучува : 1 * едноделна облека, погодна за деца на возраст од 0-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци и 12-18 месеци. Поддржува машинско перење, бесење и сушење. Не пеглајте и избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите