.

.

Машки Памучни Маици Машка Кошула Со Среден Градиент машка младинска мода секојдневен принт Кардиган Ревер краток ракав Тенок Фит Кошула Тренинг За Компресија Дол?

Машки Памучни Маици Машка Кошула Со Среден Градиент машка младинска мода секојдневен принт Кардиган Ревер краток ракав Тенок

DEN 244.80
Износ

Стил : Секојдневен, што добивате : 1 ПАРЧИЊА Мажи должина на ракавот : Краток ракав5.Модниот дизајн ве прави поубави.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Тип На Сува Шема : Printing1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење3.Удобен материјал, погоден за различни прилики.Материјал : Полиестерсезона : Пролет, Лето, Aut, Зима : одговара точно на големината 2.Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Забава, Плажа, Надворешен Ракав Лесна Кошула Мажи Јака Кошарка Решетката Копчето Врвот Кола Боди Табела : . Големина : М САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 95-105см/37.40-41.34" Ракав : 21см/8.27" Рамо : 41см/16.14" Должина : 70см/27.56"Големина : Л САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100-110см/39.37-43.31" Ракав : 22см/8.66" РАМО : 42.5 см/16.73" должина : 71.5 см/28.15"големина : Xl сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 Биста : 105-115cm/41.34-45.28" ракав : 22.5 CM/8.86" Рамо : 44cm/17.32" должина : 73cm/28.74"Големина : xxl сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 биста : 110-120см/43.31-47.24" ракав : 23см/9.06" рамо : 44.5 см/17.52" Должина : 74.5 см/29.33"ГОЛЕМИНА : ХХХЛ САД : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 115-125см/45.28-49.21" ракав : 23,5 СМ/9,25" рамо : 47см/18,50" должина : 76см/29,92"големина : ххххл сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 120-131см/47,24-51,57" РАКАВ : 24см/9,45" рамо : 48,5 см/19,09" Должина : 77,5 см/30.51"ГОЛЕМИНА : XXXXL Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 126-137cm/49.61-53.94" Ракав : 24.5 cm/9.65" рамо : 50cm/19.69" ДОЛЖИНА : 79 CM/31.10"големина : xxxxxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 132-143см/51,97-56,30" ракав : 25см/9,84" рамо : 51,5 См/20,28" должина : 80,5 см/31,69"големина : хххххххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 138-149см/54,33-58,66" ракав : 26см/10,24" Рамо : 53см/20.87" Должина : 82см/32.28" 3.Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Стил : Секојдневен,. Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Забава, Плажа, На Отворено. Должина На Ракавот : Краток Ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите